Innowacyjność poparta
długoletnim doświadczeniem

W zakresie oferowanych usług STALMECH ma 33 – letnie doświadczenie. Naszym podstawowym produktem jest wyposażenie logistyczne linii produkcyjnych i kanałów dystrybucyjnych – przemieszczania towarów.

W zakresie produkcji i projektowania wyposażenia logistycznego jesteśmy wiodącym producentem metalowych opakowań transportowych dla przemysłu w Polsce i Europie.

STALMECH jest certyfikowanym dostawcą największych koncernów samochodowych. Nasze produkty dostarczamy w systemie „Just in time” nie tylko w Europie, ale i do Azji. W celu ciągłego doskonalenia produktów posiadamy własny dział badań i rozwoju. Innowacyjne rozwiązania naszych konstruktorów zostały uznane wieloma nagrodami i patentami na czterech kontynentach. Ciągłe doskonalenie procesów i organizacji zapewnia nam pozycję lidera w naszej branży.

Kolejną główną gałęzią produktową są kontenery magazynowe i socjalne. Kontenery w pełnej gamie wymiarowej, kolorystycznej oraz z przeznaczeniem do różnych zastosowań: łazienki, biura, toalety, pokoje sypialne i konferencyjne itp.

Każdą usługę możemy wykonać wg projektu zleceniodawcy lub własnego. Mamy, bowiem własny dział konstrukcyjny i technologiczny, gdzie pracują doświadczeni konstruktorzy i technolodzy, mający do dyspozycji nowoczesne programy projektowe. Możemy więc dobrze, szybko i tanio wykonać usługę od pomysłu przez projekt i wykonanie do odbioru przez zlecającego. Proces produkcyjny i logistyczno-magazynowy jest w pełni zinformatyzowany.

Firma posiada halę produkcyjną o pow. 35 000 m2 i magazynową

10 000 m2. Hala wyposażona jest w duży i specjalistyczny park maszynowy: obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej i urządzeń spawalniczych w tym najnowszej generacji roboty spawalnicze i manipulatory. Dzięki automatyzacji procesów wytwórczych (60 robotów, 7 laserów i wiele innych maszyn ) jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości produktów o wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach. Wysoce specjalistyczny i innowacyjny park maszynowy pozwala nam spełnić najtrudniejsze oczekiwania naszych klientów.

Posiadamy również największą i najnowocześniejszą lakiernię w technologii KTL.
Nasze zautomatyzowane uzbrojenie techniczne, wykwalifikowana i doświadczona załoga daje bardzo duże możliwości projektowe i produkcyjne.

Naszym atutem jest jakość, cena i innowacyjność. Posiadamy także własną malarnię proszkową z lakierowaniem w technologii ktl o bardzo dużych możliwościach technicznych i gabarytowych. Powierzchnia detali może być także przygotowana w dowolny sposób np.: cynkowanie ogniowe lub galwaniczne, malowanie proszkowe lub na mokro.

Większość naszej produkcji (85%) eksportujemy do krajów Europy Zachodniej. Kontenery i wyposażenie logistyczne produkowane na eksport wykonywane są najczęściej w dużych partiach.

Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie z nami współpracować.